Selected image for ARENA Капа за пливање

ARENA Капа за пливање

799ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

ARENA Капа за пливање

Спецификации

Бренд
Arena

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс

Сезона

Сезона
Пролет

Ананас ID

Шифра на производот
5GCYI57VQW

EAN /   код

EAN /   код
3468336101025
799ДЕН

Опис на производот

ARENA Капа за пливање

Спецификации

Бренд
Arena

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс

Сезона

Сезона
Пролет

Ананас ID

Шифра на производот
5GCYI57VQW

EAN /   код

EAN /   код
3468336101025
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.