Selected image for ARENA Капа за пливање

ARENA Капа за пливање

D Sport
690ДЕН

Боја:Сина

Опис на производот

ARENA Капа за пливање OUTDOOR

Спецификации

Бренд
Arena

Тежина и димензии

Тежина
0.45 kg

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
302E1QI4HJ

EAN /   код

EAN /   код
3468336076545
690ДЕН

Опис на производот

ARENA Капа за пливање OUTDOOR

Спецификации

Бренд
Arena

Тежина и димензии

Тежина
0.45 kg

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
302E1QI4HJ

EAN /   код

EAN /   код
3468336076545
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.