Slike ARIX Абразивен сунѓер
Slike ARIX Абразивен сунѓер

ARIX Абразивен сунѓер

АНАНАС ШОП
53ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Абразивен сунѓер кој со подобрените влакна ја елиминираат најтешката нечистотија од чиниите и садовите, фино порозниот сунѓер го зајакнува ефектот на чистење на детергентот што овозможува помала употреба.
Максимален отпор и брилијантно чистење.

Спецификации

Бренд
ARIX

Ананас ID

Шифра на производот
81MI471WX9

EAN /   код

EAN /   код
8008990001245
53ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Абразивен сунѓер кој со подобрените влакна ја елиминираат најтешката нечистотија од чиниите и садовите, фино порозниот сунѓер го зајакнува ефектот на чистење на детергентот што овозможува помала употреба.
Максимален отпор и брилијантно чистење.

Спецификации

Бренд
ARIX

Ананас ID

Шифра на производот
81MI471WX9

EAN /   код

EAN /   код
8008990001245
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.