Proba
Proba

Клик! Бум! Grouper! Поволности за ā+ членови

Што се A+ поволности powered by Grouper?

Издвоена понуда на зделки, поделени во различни категории, ā на попуст.

Од понуди за патувања, преку екстремни спортски авантури, па сѐ до неодоливи зделки за релаксација и убавина, Grouper програмата за ā+ членовите нуди голем избор на искуства и моменти, ā за сечиј вкус и џеб. Секоја Grouper понуда има посебни услови кои може да ги видите со кликнување на истата.

Услов за користење на Grouper поволности за A+ клуб членовите?

За да ги искористите Grouper поволностите, потребно е да прикажете дека сте тековен член на ā+ клубот на Ananas.mk

Како се користат поволностите?

  • Одберете ја вашата понуда/попуст
  • Прикажете дека сте член на ā+ клубот кај компанијата при користењето и попустот ќе ви биде пресметан веднаш
  • Клик! Бум! Трас! Уживај во попустите!

*Статусот дека сте A+ член може да го најдете во делот Мој Профил > ā+ клуб

Клик! Бум! Трас! Избери ја твојата омилена Grouper понуда и уживај во поволностите како член на A+ клубот!

Патувања

Здравје

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.