Slike ARIX Антибактериска крпа од микрофибер 6+2
Slike ARIX Антибактериска крпа од микрофибер 6+2

ARIX Антибактериска крпа од микрофибер 6+2

АНАНАС ШОП
473ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Антибактериска крпа од микрофибер за чистење на целиот дом во домот.
Антибактерискиот третман спречува таложење на бактерии и лош мирис во крпата.
Користете суво за бришење прашина, влажно и добро исцедено за темелно отстранување на нечистотија, дамки од маснотии и маснотии од стакло, инокс и од сите нежни површини.
Достапен во различни бои за посебни области на употреба.

Спецификации

Бренд
ARIX

Ананас ID

Шифра на производот
FUKI4QAK1Y

EAN /   код

EAN /   код
8008990286079
473ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Антибактериска крпа од микрофибер за чистење на целиот дом во домот.
Антибактерискиот третман спречува таложење на бактерии и лош мирис во крпата.
Користете суво за бришење прашина, влажно и добро исцедено за темелно отстранување на нечистотија, дамки од маснотии и маснотии од стакло, инокс и од сите нежни површини.
Достапен во различни бои за посебни области на употреба.

Спецификации

Бренд
ARIX

Ананас ID

Шифра на производот
FUKI4QAK1Y

EAN /   код

EAN /   код
8008990286079

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.