Slike ARIX Подна крпа
Slike ARIX Подна крпа

ARIX Подна крпа

АНАНАС ШОП
110ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Arix подна крпа - Максимална апсорпција за ефективно чистење со максимално задоволство.
Богатата мешавина од високо апсорбирачки влакна обезбедува совршени резултати на сите подови

Спецификации

Бренд
ARIX

Ананас ID

Шифра на производот
43KI4UPXYU

EAN /   код

EAN /   код
8008990011695
110ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Arix подна крпа - Максимална апсорпција за ефективно чистење со максимално задоволство.
Богатата мешавина од високо апсорбирачки влакна обезбедува совршени резултати на сите подови

Спецификации

Бренд
ARIX

Ананас ID

Шифра на производот
43KI4UPXYU

EAN /   код

EAN /   код
8008990011695
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.