Slike ARIX Синтетички антибактериски сунѓер
Slike ARIX Синтетички антибактериски сунѓер

ARIX Синтетички антибактериски сунѓер

АНАНАС ШОП
43ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Синтетички антибактериски сунѓер Scourer
Италијанско производство.
Погоден за секоја кујна за чистење на металните садови за готвење за да се отстранат нечистотиите, маснотии, цврсти и лесни за чистење, а слој од грубо и меко пакување содржи 3 парчиња.

Спецификации

Бренд
ARIX

Ананас ID

Шифра на производот
FXLI43Z3SV

EAN /   код

EAN /   код
8008990001276
43ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Синтетички антибактериски сунѓер Scourer
Италијанско производство.
Погоден за секоја кујна за чистење на металните садови за готвење за да се отстранат нечистотиите, маснотии, цврсти и лесни за чистење, а слој од грубо и меко пакување содржи 3 парчиња.

Спецификации

Бренд
ARIX

Ананас ID

Шифра на производот
FXLI43Z3SV

EAN /   код

EAN /   код
8008990001276

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.