Slike ARIX Сунѓер - 2
Slike ARIX Сунѓер - 2

ARIX Сунѓер - 2

АНАНАС ШОП
96ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Еколошка ефикасност против нечистотија,
погоден за деликатни површини произведено од целулоза

Спецификации

Бренд
ARIX

Ананас ID

Шифра на производот
3ILI4QG74G

EAN /   код

EAN /   код
8008990127907
96ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Еколошка ефикасност против нечистотија,
погоден за деликатни површини произведено од целулоза

Спецификации

Бренд
ARIX

Ананас ID

Шифра на производот
3ILI4QG74G

EAN /   код

EAN /   код
8008990127907
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.