Slike ARIX Сунѓер - 2
Slike ARIX Сунѓер - 2

ARIX Сунѓер - 2

АНАНАС ШОП
77ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Пакување од 2 Бришачи во различни бои за нежно чистење.

Спецификации

Бренд
ARIX

Ананас ID

Шифра на производот
NMLI4SL3RS

EAN /   код

EAN /   код
5902709636458
77ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Пакување од 2 Бришачи во различни бои за нежно чистење.

Спецификации

Бренд
ARIX

Ананас ID

Шифра на производот
NMLI4SL3RS

EAN /   код

EAN /   код
5902709636458
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.