Slike ARIX Сунѓер - крпа - 3
Slike ARIX Сунѓер - крпа - 3

ARIX Сунѓер - крпа - 3

АНАНАС ШОП
86ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Сунгереста крпа,
3 парчиња во боја.
Се суши на отворено, но само ставете го под вода и убаво се враќа во првобитната мека форма.

Спецификации

Бренд
ARIX

Ананас ID

Шифра на производот
7BNI4OC3RG

EAN /   код

EAN /   код
8008990001139
86ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Сунгереста крпа,
3 парчиња во боја.
Се суши на отворено, но само ставете го под вода и убаво се враќа во првобитната мека форма.

Спецификации

Бренд
ARIX

Ананас ID

Шифра на производот
7BNI4OC3RG

EAN /   код

EAN /   код
8008990001139
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.