Slike ATLETICORE Латекс туба за вежбање на раце јачина- тешка
Slike ATLETICORE Латекс туба за вежбање на раце јачина- тешка

ATLETICORE Латекс туба за вежбање на раце јачина- тешка

POLLEO SPORT
990ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

ATLETICORE Латекс Цевка за вежбање на раце hard

• Латекс Tube Аtleticore Hard е една нова димензија на групно вежбање и вежбање дома , со тешко оптоварување.
• Прогресивно оптоварување преку целосен опсег на движење .
• Tаа е наменета за групни аеробик програми, извршување на различни помалку напорни фитнес и пилатес вежби за зајакнување и тонирање на мускулите.
• Цевката на двата краја има рачка .


• Еластичните цевки обично траат подолго од лентата, и се погодни за поширок репертоар на вежби.

• Повеќето од движењата при вежбање со тегови можат да се заменат со еластичната цевка, но силата на отпорот е поинаква.

Спецификации

Бренд
Atleticore

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
5E9PCG8WIJ

EAN /   код

EAN /   код
3859892792794
990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

ATLETICORE Латекс Цевка за вежбање на раце hard

• Латекс Tube Аtleticore Hard е една нова димензија на групно вежбање и вежбање дома , со тешко оптоварување.
• Прогресивно оптоварување преку целосен опсег на движење .
• Tаа е наменета за групни аеробик програми, извршување на различни помалку напорни фитнес и пилатес вежби за зајакнување и тонирање на мускулите.
• Цевката на двата краја има рачка .


• Еластичните цевки обично траат подолго од лентата, и се погодни за поширок репертоар на вежби.

• Повеќето од движењата при вежбање со тегови можат да се заменат со еластичната цевка, но силата на отпорот е поинаква.

Спецификации

Бренд
Atleticore

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
5E9PCG8WIJ

EAN /   код

EAN /   код
3859892792794
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.