Slike BABY REENA Сет за бебе 3/1 капа, боди и хеланки ребрест, розев
Ново
Slike BABY REENA Сет за бебе 3/1 капа, боди и хеланки ребрест, розев
Ново

BABY REENA Сет за бебе 3/1 капа, боди и хеланки ребрест, розев

Baby Reena
1.588ДЕН

Боја:Розева

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Сетот Ribbed е разновидна и стилска опција за облека за бебиња и мали деца.
Долгите ракави обезбедуваат дополнителна топлина и покривање, што ги прави погодни за поладно време.
Направени од 100% памук, тие нудат меко чувство.
Ребрестата текстура на боди додава уникатен и стилски допир, а истовремено нуди удобно и еластично вклопување за вашето малечко.
Копчињата на крајот на бодито го прават менувањето и облекувањето на вашето бебе брзо и без мака.
Комплетот е убав и практичен за секојдневно носење.

Спецификации

Бренд
BABY REENA

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Унисекс
Материјал
Памук
Големина
9-12м

Ананас ID

Шифра на производот
SPCDTQ9G2S

EAN /   код

EAN /   код
AN5G24TRVD
1.588ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Сетот Ribbed е разновидна и стилска опција за облека за бебиња и мали деца.
Долгите ракави обезбедуваат дополнителна топлина и покривање, што ги прави погодни за поладно време.
Направени од 100% памук, тие нудат меко чувство.
Ребрестата текстура на боди додава уникатен и стилски допир, а истовремено нуди удобно и еластично вклопување за вашето малечко.
Копчињата на крајот на бодито го прават менувањето и облекувањето на вашето бебе брзо и без мака.
Комплетот е убав и практичен за секојдневно носење.

Спецификации

Бренд
BABY REENA

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Унисекс
Материјал
Памук
Големина
9-12м

Ананас ID

Шифра на производот
SPCDTQ9G2S

EAN /   код

EAN /   код
AN5G24TRVD
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.