Selected image for BABYJEM Чаша Силиконска Беж

BABYJEM Чаша Силиконска Беж

490ДЕН

Боја:Беж

Опис на производот

• Чашите се лесни и удобни за држење.
• Заоблен раб кој овозможува лесно и удобно пиење.
• Не зафаќаат голем простор.
• Наменето за бебиња над 6 месеци.
• Димензии на пакувањето: 12×17 cm.
• Димензии на производот: 7×7 cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Пол
Унисекс
Возраст
6+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
9Z9OR7XDDV

EAN /   код

EAN /   код
ANSJXVCXLX
490ДЕН

Опис на производот

• Чашите се лесни и удобни за држење.
• Заоблен раб кој овозможува лесно и удобно пиење.
• Не зафаќаат голем простор.
• Наменето за бебиња над 6 месеци.
• Димензии на пакувањето: 12×17 cm.
• Димензии на производот: 7×7 cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Пол
Унисекс
Возраст
6+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
9Z9OR7XDDV

EAN /   код

EAN /   код
ANSJXVCXLX
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.