Selected image for BABYJEM Чинија Силиконска Лате

BABYJEM Чинија Силиконска Лате

1.290ДЕН

Боја:Кафе

Опис на производот

Чинија силиконска лате

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Кафе
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
73IORURPET

EAN /   код

EAN /   код
ANRGVVCSWP
1.290ДЕН

Опис на производот

Чинија силиконска лате

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Кафе
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
73IORURPET

EAN /   код

EAN /   код
ANRGVVCSWP
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.