Selected image for BABYJEM Чинија Силиконска, Минт

BABYJEM Чинија Силиконска, Минт

1.290ДЕН

Боја:Мента

Опис на производот

ЧИНИЈА СИЛИКОНСКА МИНТ

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс
Материјал
Силикон

Ананас ID

Шифра на производот
VZQORZTTEM

EAN /   код

EAN /   код
AN14UVCNT6
1.290ДЕН

Опис на производот

ЧИНИЈА СИЛИКОНСКА МИНТ

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс
Материјал
Силикон

Ананас ID

Шифра на производот
VZQORZTTEM

EAN /   код

EAN /   код
AN14UVCNT6
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.