Selected image for BABYJEM Чинија Со Вакум Розева

BABYJEM Чинија Со Вакум Розева

310ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

Чинија со вакум розева
• Лесна и практична чинија за хранење.
• Чинијата за исхрана е безбедна за бебињата.
• Вакумот на долниот дел од чинијата останува цврсто на површината на која е поставена.
• Наменето за бебиња над 6 месеци.
• Димензии на пакувањето: 23x15x5 cm.
• Димензии на производот: 14×16 cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
Димензии на производот: 14×16 cm
Возраст
6+ месеци
Без БПА
Да

Ананас ID

Шифра на производот
ES2ORJ8ZTD

EAN /   код

EAN /   код
ANFBZVC6XC
310ДЕН

Опис на производот

Чинија со вакум розева
• Лесна и практична чинија за хранење.
• Чинијата за исхрана е безбедна за бебињата.
• Вакумот на долниот дел од чинијата останува цврсто на површината на која е поставена.
• Наменето за бебиња над 6 месеци.
• Димензии на пакувањето: 23x15x5 cm.
• Димензии на производот: 14×16 cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
Димензии на производот: 14×16 cm
Возраст
6+ месеци
Без БПА
Да

Ананас ID

Шифра на производот
ES2ORJ8ZTD

EAN /   код

EAN /   код
ANFBZVC6XC
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.