Selected image for BABYJEM Чинија Со Вакум Сива

BABYJEM Чинија Со Вакум Сива

310ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

Чинија со вакум сива

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
NPIOR2HSI8

EAN /   код

EAN /   код
ANYGVVCM1S
310ДЕН

Опис на производот

Чинија со вакум сива

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
NPIOR2HSI8

EAN /   код

EAN /   код
ANYGVVCM1S
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.