Selected image for BABYJEM Диспанзер За Млеко Син

BABYJEM Диспанзер За Млеко Син

230ДЕН

Боја:Сина

Опис на производот

Диспанзер за млеко син
• Да го храните Вашето бебе со помош на овој диспанзер е многу практично и брзо! Се што треба да направите е да го истурите прашокот за храна во претходно зовриена и оладена вода.
• Идеален е за дома или за патување.
• Диспанзерот се состои од три прегради. Благодарение на подвижниот капак, можете лесно да ја префрлите прашкастата храна од преградата што ја сакате во шишето.
• Диспанзерот е погоден за стерилизација, микробранова печка и машина за миење садови.
• 0% BPA.
• Димензии на производот: 10×10 cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Други карактеристики
Димензии на производот: 10×10 cm
Без БПА
Да

Ананас ID

Шифра на производот
NQ2ORUGIZU

EAN /   код

EAN /   код
ANTAZVC3ZQ
230ДЕН

Опис на производот

Диспанзер за млеко син
• Да го храните Вашето бебе со помош на овој диспанзер е многу практично и брзо! Се што треба да направите е да го истурите прашокот за храна во претходно зовриена и оладена вода.
• Идеален е за дома или за патување.
• Диспанзерот се состои од три прегради. Благодарение на подвижниот капак, можете лесно да ја префрлите прашкастата храна од преградата што ја сакате во шишето.
• Диспанзерот е погоден за стерилизација, микробранова печка и машина за миење садови.
• 0% BPA.
• Димензии на производот: 10×10 cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Други карактеристики
Димензии на производот: 10×10 cm
Без БПА
Да

Ананас ID

Шифра на производот
NQ2ORUGIZU

EAN /   код

EAN /   код
ANTAZVC3ZQ
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.