Selected image for BABYJEM Држач За Цуцла Минт Со Пиле

BABYJEM Држач За Цуцла Минт Со Пиле

260ДЕН

Боја:Мента

Опис на производот

ДРЖАЧ ЗА ЦУЦЛА МИНТ СО ПИЛЕ
• Наменет е за сите видови на цуцли лажливки.
• Лесно се закачува на облеката и истата не ја оштетува.
• Дизајнот на држачот е сладок, забавен и интересен.
• Димензии на производот: 27x10 cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 27x10 cm

Ананас ID

Шифра на производот
CU4OR8T95E

EAN /   код

EAN /   код
AN5JYVCK75
260ДЕН

Опис на производот

ДРЖАЧ ЗА ЦУЦЛА МИНТ СО ПИЛЕ
• Наменет е за сите видови на цуцли лажливки.
• Лесно се закачува на облеката и истата не ја оштетува.
• Дизајнот на држачот е сладок, забавен и интересен.
• Димензии на производот: 27x10 cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 27x10 cm

Ананас ID

Шифра на производот
CU4OR8T95E

EAN /   код

EAN /   код
AN5JYVCK75
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.