Selected image for BABYJEM Држач За Телефон За Седиште Во Автомобил

BABYJEM Држач За Телефон За Седиште Во Автомобил

250ДЕН

Боја:Шарена

Опис на производот

Држач за телефон за седиште во автомобил
• Не дозволувајте вашето бебе да се досадува додека се вози во автомобил. Со врвките лесно се закачува на седиштето и можете да ги закачите омилените играчки на бебето на краевите на држачот и да му бидат лесно достапни. Погодно за сите седишта на автомобилот.
• Димензии на производот: 14x21cm.
• Димензии на пакувањето: 15x24x3cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Дименизии: 14x21cm.

Ананас ID

Шифра на производот
DR7ORZL387

EAN /   код

EAN /   код
ANNYXVCOPN
250ДЕН

Опис на производот

Држач за телефон за седиште во автомобил
• Не дозволувајте вашето бебе да се досадува додека се вози во автомобил. Со врвките лесно се закачува на седиштето и можете да ги закачите омилените играчки на бебето на краевите на држачот и да му бидат лесно достапни. Погодно за сите седишта на автомобилот.
• Димензии на производот: 14x21cm.
• Димензии на пакувањето: 15x24x3cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Дименизии: 14x21cm.

Ананас ID

Шифра на производот
DR7ORZL387

EAN /   код

EAN /   код
ANNYXVCOPN
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.