Selected image for BABYJEM Глодалка Дрвена Зајче Зелено

BABYJEM Глодалка Дрвена Зајче Зелено

350ДЕН

Боја:Зелена

Опис на производот

Глодалка дрвена зајче зелена
• Глодалката е специјално дизајнирана за малите рачиња на бебето, му помага во периодот на раснење на запчињата.
• Изработена од 100% меко дрво без да ги иритира непцата на вашето малечко, и 100% памук.
• Димензии на производот: 20x12,5 cm.
• Димензии на пакувањето: 11x7 cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Унисекс
Материјал
100% Меко Дрво И 100% Памук
Други карактеристики
Дименизии: 20x12,5 cm.

Ананас ID

Шифра на производот
FNDOR97QBI

EAN /   код

EAN /   код
AN52XVCEGD
350ДЕН

Опис на производот

Глодалка дрвена зајче зелена
• Глодалката е специјално дизајнирана за малите рачиња на бебето, му помага во периодот на раснење на запчињата.
• Изработена од 100% меко дрво без да ги иритира непцата на вашето малечко, и 100% памук.
• Димензии на производот: 20x12,5 cm.
• Димензии на пакувањето: 11x7 cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Унисекс
Материјал
100% Меко Дрво И 100% Памук
Други карактеристики
Дименизии: 20x12,5 cm.

Ананас ID

Шифра на производот
FNDOR97QBI

EAN /   код

EAN /   код
AN52XVCEGD
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.