Selected image for BABYJEM Глодалка Со Меко Релаксирачко Крпче Црвено

BABYJEM Глодалка Со Меко Релаксирачко Крпче Црвено

390ДЕН

Боја:Црвена

Опис на производот

ГЛОДАЛКА СО МЕКО РЕЛАКСИРАЧКО КРПЧЕ ЦРВЕНО
• Глодалката е специјално дизајнирана за малите рачиња на бебето, му помага во периодот на раснење на запчињата. Благодарение на мекатата пулпа, го смирува непцето на вашето бебе без да му наштети. Може да се чисти во стерилизатор.
• Димензии на производот: 8x17cm.
• Димензии на пакувањето: 12x19cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 8x17cm

Ананас ID

Шифра на производот
58IOR0CTKK

EAN /   код

EAN /   код
ANPDVVCNW0
390ДЕН

Опис на производот

ГЛОДАЛКА СО МЕКО РЕЛАКСИРАЧКО КРПЧЕ ЦРВЕНО
• Глодалката е специјално дизајнирана за малите рачиња на бебето, му помага во периодот на раснење на запчињата. Благодарение на мекатата пулпа, го смирува непцето на вашето бебе без да му наштети. Може да се чисти во стерилизатор.
• Димензии на производот: 8x17cm.
• Димензии на пакувањето: 12x19cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 8x17cm

Ананас ID

Шифра на производот
58IOR0CTKK

EAN /   код

EAN /   код
ANPDVVCNW0
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.