Selected image for BABYJEM Корито Елегант со Ногарки, Тиркизно

BABYJEM Корито Елегант со Ногарки, Тиркизно

Loco Croco
2.690ДЕН

Боја:Тиркизна

Опис на производот

КОРИТО ЕЛЕГАНТ СО НОГАРКИ ТИРКИЗНО
• Практично корито кое не завзема многу простор, а истовремено ви пружа исклучителен комфорт додека го бањате вашето бебе.
• На него можете да поставите анатомски адаптер за полесно и побезбедно бањање на бебето.
• Испустот ви овозможува лесно да се исцеди водата од коритото.
• Димензии на производот: - Со ногарки: 82x94x14см - Само корито: 82x23x14см

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
1.41 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тиркизна
Пол
Унисекс
Други карактеристики
82x23x14см

Ананас ID

Шифра на производот
9EOOR1Z0XP

EAN /   код

EAN /   код
AN1AUVCSWK
2.690ДЕН

Опис на производот

КОРИТО ЕЛЕГАНТ СО НОГАРКИ ТИРКИЗНО
• Практично корито кое не завзема многу простор, а истовремено ви пружа исклучителен комфорт додека го бањате вашето бебе.
• На него можете да поставите анатомски адаптер за полесно и побезбедно бањање на бебето.
• Испустот ви овозможува лесно да се исцеди водата од коритото.
• Димензии на производот: - Со ногарки: 82x94x14см - Само корито: 82x23x14см

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
1.41 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тиркизна
Пол
Унисекс
Други карактеристики
82x23x14см

Ананас ID

Шифра на производот
9EOOR1Z0XP

EAN /   код

EAN /   код
AN1AUVCSWK
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.