Selected image for BABYJEM Ножички за Бебе, Сини

BABYJEM Ножички за Бебе, Сини

230ДЕН

Боја:Сина

Опис на производот

НОЖИЧКИ ЗА БЕБЕ ПЛАВИ
• Кога бебињата се раѓаат имаат долги нокти, бидејќи се постојано во движење тие можат да го оштетат лицето со ноктите. Со цел да се обезбеди целосна заштита на вашето бебе ноктарицата е специјално дизајнирана од нерѓосувачки челик.
• Димензии на кутијата: 19x10см
• Димензии на производот: 10x6.5см

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.3 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Материјал
нерѓосувачки челик
Други карактеристики
10x6.5см

Ананас ID

Шифра на производот
FQNORK65YE

EAN /   код

EAN /   код
ANDKUVCTAO
230ДЕН

Опис на производот

НОЖИЧКИ ЗА БЕБЕ ПЛАВИ
• Кога бебињата се раѓаат имаат долги нокти, бидејќи се постојано во движење тие можат да го оштетат лицето со ноктите. Со цел да се обезбеди целосна заштита на вашето бебе ноктарицата е специјално дизајнирана од нерѓосувачки челик.
• Димензии на кутијата: 19x10см
• Димензии на производот: 10x6.5см

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.3 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Материјал
нерѓосувачки челик
Други карактеристики
10x6.5см

Ананас ID

Шифра на производот
FQNORK65YE

EAN /   код

EAN /   код
ANDKUVCTAO
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.