Selected image for BABYJEM Организатор за Играчки во Бања Розев

BABYJEM Организатор за Играчки во Бања Розев

400ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

ОРГАНИЗАТОР ЗА ИГРАЧКИ ВО БАЊА РОЗЕВ
• Организаторот му дава на вашето дете лесен пристап до неговите играчки додека се бања. Бидејќи играчките се филтрираат и сушат во мрежата тие ќе бидат заштитени од влага и лоши мириси. Има кружен отвор за лесен пристап до играчките на вашето дете.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
9CLHSHGO1L

EAN /   код

EAN /   код
ANCIIAL91G
400ДЕН

Опис на производот

ОРГАНИЗАТОР ЗА ИГРАЧКИ ВО БАЊА РОЗЕВ
• Организаторот му дава на вашето дете лесен пристап до неговите играчки додека се бања. Бидејќи играчките се филтрираат и сушат во мрежата тие ќе бидат заштитени од влага и лоши мириси. Има кружен отвор за лесен пристап до играчките на вашето дете.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
9CLHSHGO1L

EAN /   код

EAN /   код
ANCIIAL91G
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.