Selected image for BABYJEM Организатор за Креветче

BABYJEM Организатор за Креветче

490ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

ОРГАНИЗАТОР ЗА КРЕВЕТЧЕ
• Организаторот му дава на вашето дете лесен пристап до неговите омилени играчки. Компактибилен на секоја страна на креветот.
• Димензии на производот: 54x69см.
• Димензии на пакувањето: 18x24x4см.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
54x69см

Ананас ID

Шифра на производот
R4LHSD0WDY

EAN /   код

EAN /   код
AN1JIAL7U4
490ДЕН

Опис на производот

ОРГАНИЗАТОР ЗА КРЕВЕТЧЕ
• Организаторот му дава на вашето дете лесен пристап до неговите омилени играчки. Компактибилен на секоја страна на креветот.
• Димензии на производот: 54x69см.
• Димензии на пакувањето: 18x24x4см.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
54x69см

Ананас ID

Шифра на производот
R4LHSD0WDY

EAN /   код

EAN /   код
AN1JIAL7U4
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.