Selected image for BABYJEM Перница за Доење, Розева

BABYJEM Перница за Доење, Розева

Loco Croco
1.590ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

ПЕРНИЦА ЗА ДОЕЊЕ РОЗЕВА
• Перницата за доење го обвива абдоменот благодарение на нејзината МЕКА U форма, ви помага да бидете во удобна позиција додека го доите вашето бебе и помага во спречување на болка во половината и рацете предизвикана од повеќеминутна неактивност. Перницата можете да ја користите за себе во текот на бременоста. Навлаката е направена од 100% памучна ткаенина која спречува потење а се отстранува за перење.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.69 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Материјал
100% памучна ткаенина

Ананас ID

Шифра на производот
34RORXNKE5

EAN /   код

EAN /   код
ANO0UVC6E5
1.590ДЕН

Опис на производот

ПЕРНИЦА ЗА ДОЕЊЕ РОЗЕВА
• Перницата за доење го обвива абдоменот благодарение на нејзината МЕКА U форма, ви помага да бидете во удобна позиција додека го доите вашето бебе и помага во спречување на болка во половината и рацете предизвикана од повеќеминутна неактивност. Перницата можете да ја користите за себе во текот на бременоста. Навлаката е направена од 100% памучна ткаенина која спречува потење а се отстранува за перење.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.69 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Материјал
100% памучна ткаенина

Ананас ID

Шифра на производот
34RORXNKE5

EAN /   код

EAN /   код
ANO0UVC6E5
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.