Selected image for BABYJEM Перниче Антиколик Бувче Розево, Велвет

BABYJEM Перниче Антиколик Бувче Розево, Велвет

Loco Croco
490ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

ПЕРНИЧЕ АНТИКОЛИК БУВЧЕ РОЗЕВО ВЕЛВЕТ
• Фигурирани перници за бебиња со семе од цреша се ефикасно решение за олеснување на болката на вашето бебе.Семето на цреша има структура што може да ја задржи топлината подолго време.Торбичката со семето се става 3 минути на 600 вати во микробранова да се загрее.Семето од цреша кое може да ја задржи топлината подолго време постепено ја одржува топлината и му помага на вашето бебе да ја олесни болката во стомачето.Навлаката е изработена од 100 % природно јадро од цреша и се отстранува за перење.
• Димензии на производот: 15x20x2см.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.47 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Материјал
100 % природно јадро од цреша
Други карактеристики
15x20x2см.

Ананас ID

Шифра на производот
W7QORFY38S

EAN /   код

EAN /   код
ANQTTVCBOG
490ДЕН

Опис на производот

ПЕРНИЧЕ АНТИКОЛИК БУВЧЕ РОЗЕВО ВЕЛВЕТ
• Фигурирани перници за бебиња со семе од цреша се ефикасно решение за олеснување на болката на вашето бебе.Семето на цреша има структура што може да ја задржи топлината подолго време.Торбичката со семето се става 3 минути на 600 вати во микробранова да се загрее.Семето од цреша кое може да ја задржи топлината подолго време постепено ја одржува топлината и му помага на вашето бебе да ја олесни болката во стомачето.Навлаката е изработена од 100 % природно јадро од цреша и се отстранува за перење.
• Димензии на производот: 15x20x2см.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.47 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Материјал
100 % природно јадро од цреша
Други карактеристики
15x20x2см.

Ананас ID

Шифра на производот
W7QORFY38S

EAN /   код

EAN /   код
ANQTTVCBOG
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.