Selected image for BABYJEM Ракавица Глодалка Беж

BABYJEM Ракавица Глодалка Беж

340ДЕН

Боја:Беж

Опис на производот

Ракавица глодалка беж • Ракавицата глодалка е наменета да ја намали непријатноста при излегувањето за запчињата кај бебињата. Може да се користи за лева и за десна рака.
• Димензии на производот: 8x10cm.
• Димензии на пакувањето: 10x17x4cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 8x10cm

Ананас ID

Шифра на производот
FV2ORC48CV

EAN /   код

EAN /   код
AN98ZVCTNH
340ДЕН

Опис на производот

Ракавица глодалка беж • Ракавицата глодалка е наменета да ја намали непријатноста при излегувањето за запчињата кај бебињата. Може да се користи за лева и за десна рака.
• Димензии на производот: 8x10cm.
• Димензии на пакувањето: 10x17x4cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 8x10cm

Ананас ID

Шифра на производот
FV2ORC48CV

EAN /   код

EAN /   код
AN98ZVCTNH
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.