Selected image for BABYJEM Ракавица Глодалка, Розева

BABYJEM Ракавица Глодалка, Розева

Loco Croco
340ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

РАКАВИЦА ГЛОДАЛКА РОЗЕВА
• Ракавицата глодалка е наменета да ја намали непријатноста при излегувањето за запчињата кај бебињата. Може да се користи за лева и за десна рака.
• Димензии на производот: 8x10см.
• Димензии на пакувањето: 10x17x4см.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
8x10см.

Ананас ID

Шифра на производот
DMNORN07TV

EAN /   код

EAN /   код
ANQOUVC2C3
340ДЕН

Опис на производот

РАКАВИЦА ГЛОДАЛКА РОЗЕВА
• Ракавицата глодалка е наменета да ја намали непријатноста при излегувањето за запчињата кај бебињата. Може да се користи за лева и за десна рака.
• Димензии на производот: 8x10см.
• Димензии на пакувањето: 10x17x4см.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
8x10см.

Ананас ID

Шифра на производот
DMNORN07TV

EAN /   код

EAN /   код
ANQOUVC2C3
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.