Selected image for BABYJEM Сад со Мрежа за Храна Розев
Ново

BABYJEM Сад со Мрежа за Храна Розев

370ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

САД СО МРЕЖА ЗА ХРАНА РОЗЕВ
• После 6-тиот месец вашето бебе ќе почне да ги користи своите раце,почнува да јаде,гриза. Ставете му на вашето бебе парче овошје или зеленчук во мрежата и ќе започне да се храни само.
• Димензии на производот: 7x14x6см.
• Димензии на пакувањето: 16x22см.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
7x14x6см

Ананас ID

Шифра на производот
YB7HSNA74X

EAN /   код

EAN /   код
ANVOIALNOV
370ДЕН

Опис на производот

САД СО МРЕЖА ЗА ХРАНА РОЗЕВ
• После 6-тиот месец вашето бебе ќе почне да ги користи своите раце,почнува да јаде,гриза. Ставете му на вашето бебе парче овошје или зеленчук во мрежата и ќе започне да се храни само.
• Димензии на производот: 7x14x6см.
• Димензии на пакувањето: 16x22см.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
7x14x6см

Ананас ID

Шифра на производот
YB7HSNA74X

EAN /   код

EAN /   код
ANVOIALNOV
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.