Selected image for BABYJEM Сет Лажичка И Вилушка Метални Розеви

BABYJEM Сет Лажичка И Вилушка Метални Розеви

370ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

Сет лажичка и вилушка метални розеви

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
8X4ORUYS3O

EAN /   код

EAN /   код
ANATYVC82A
370ДЕН

Опис на производот

Сет лажичка и вилушка метални розеви

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
8X4ORUYS3O

EAN /   код

EAN /   код
ANATYVC82A
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.