Selected image for BABYJEM Сет Лажичка И Вилушка Пластични Жолти

BABYJEM Сет Лажичка И Вилушка Пластични Жолти

110ДЕН

Боја:Жолта

Опис на производот

Сет лажичка и вилушка пластични жолти
• Сетот е наменет за самостојно и независно учење на процесот на исхрана.
• Заоблените рабови не ги иритираат чувствителните непца и спречуваат исеченици.
• Приборот за јадење вклучува лажица и вилушка.
• Сетот е безбеден и лесен за употреба.
• Наменети за бебиња над 6 месеци.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Унисекс
Возраст
6+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
4X1OR8SGVS

EAN /   код

EAN /   код
ANR9ZVCKVN
110ДЕН

Опис на производот

Сет лажичка и вилушка пластични жолти
• Сетот е наменет за самостојно и независно учење на процесот на исхрана.
• Заоблените рабови не ги иритираат чувствителните непца и спречуваат исеченици.
• Приборот за јадење вклучува лажица и вилушка.
• Сетот е безбеден и лесен за употреба.
• Наменети за бебиња над 6 месеци.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Унисекс
Возраст
6+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
4X1OR8SGVS

EAN /   код

EAN /   код
ANR9ZVCKVN
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.