Selected image for BABYJEM Сет Лажички Пластични, Жолта и Минт

BABYJEM Сет Лажички Пластични, Жолта и Минт

Loco Croco
130ДЕН

Боја:Жолта

Опис на производот

СЕТ ЛАЖИЧКИ ПЛАСТИЧНИ ЖОЛТА И МИНТ

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Унисекс
Материјал
Пластика

Ананас ID

Шифра на производот
G7OORNA9IJ

EAN /   код

EAN /   код
ANJOUVCL5P
130ДЕН

Опис на производот

СЕТ ЛАЖИЧКИ ПЛАСТИЧНИ ЖОЛТА И МИНТ

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Унисекс
Материјал
Пластика

Ананас ID

Шифра на производот
G7OORNA9IJ

EAN /   код

EAN /   код
ANJOUVCL5P
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.