Selected image for BABYJEM Сунѓер За Во Корито Син

BABYJEM Сунѓер За Во Корито Син

520ДЕН

Боја:Сина

Опис на производот

Сунѓер за во корито син
• Сунѓерот е специјално дизајниран да го олесни капењето на бебето и да има максимална удобност.Се суши лесно и брзо.
• Димензии на производот: 31x45x6 cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.28 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Други карактеристики
Дименизии: 31x45x6 cm.

Ананас ID

Шифра на производот
QGAOR9TTVV

EAN /   код

EAN /   код
AN7KXVCYH9
520ДЕН

Опис на производот

Сунѓер за во корито син
• Сунѓерот е специјално дизајниран да го олесни капењето на бебето и да има максимална удобност.Се суши лесно и брзо.
• Димензии на производот: 31x45x6 cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.28 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Други карактеристики
Дименизии: 31x45x6 cm.

Ананас ID

Шифра на производот
QGAOR9TTVV

EAN /   код

EAN /   код
AN7KXVCYH9
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.