Selected image for BABYJEM Термална Обвивка За Шише Сива

BABYJEM Термална Обвивка За Шише Сива

510ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

ТЕРМАЛНА ОБВИВКА ЗА ШИШЕ СИВА
• Обезбедува безбедно чување на млекото или храната да бидат топли или ладни до 4 часа.
• Благодарение на лесно отворачкиот и прилагодлив ремен за прицврстување, можете лесно да ја монтирате на вашата ташна или количка.
• Лесна за одржување, само избришете ја со влажна крпа.
• Не се пере во машина за перење.
• Димензии на производот: 22x8 cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.27 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 22x8 cm

Ананас ID

Шифра на производот
O5IORV1ONT

EAN /   код

EAN /   код
ANREVVC6FY
510ДЕН

Опис на производот

ТЕРМАЛНА ОБВИВКА ЗА ШИШЕ СИВА
• Обезбедува безбедно чување на млекото или храната да бидат топли или ладни до 4 часа.
• Благодарение на лесно отворачкиот и прилагодлив ремен за прицврстување, можете лесно да ја монтирате на вашата ташна или количка.
• Лесна за одржување, само избришете ја со влажна крпа.
• Не се пере во машина за перење.
• Димензии на производот: 22x8 cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.27 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 22x8 cm

Ананас ID

Шифра на производот
O5IORV1ONT

EAN /   код

EAN /   код
ANREVVC6FY
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.