Selected image for BABYJEM Заштитници За Појас На Седиште Жолти

BABYJEM Заштитници За Појас На Седиште Жолти

400ДЕН

Боја:Жолта

Опис на производот

Заштитници за појас на седиште жолти • Заштитниците се наменети за безбедносниот ремен на седиштето за во автомобил или на столчето за хранење. Благодарение на неговата памучна структура вратчето на вашето бебе секогаш ќе биде безбедено.
• Димензии на производот: 8x18cm.
• Димензии на пакувањето: 12x27cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
10.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 8x18cm

Ананас ID

Шифра на производот
II2ORNTCYE

EAN /   код

EAN /   код
ANLAZVCLN1
400ДЕН

Опис на производот

Заштитници за појас на седиште жолти • Заштитниците се наменети за безбедносниот ремен на седиштето за во автомобил или на столчето за хранење. Благодарение на неговата памучна структура вратчето на вашето бебе секогаш ќе биде безбедено.
• Димензии на производот: 8x18cm.
• Димензии на пакувањето: 12x27cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
10.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 8x18cm

Ананас ID

Шифра на производот
II2ORNTCYE

EAN /   код

EAN /   код
ANLAZVCLN1
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.