Selected image for BABYJEM Заштитник Аголен

BABYJEM Заштитник Аголен

170ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

ЗАШТИТНИК АГОЛЕН
• Заштитник кој е дизајниран да спречи децата да ги отвораат фиоките. Содржи самолеплива лента која го олеснува поставувањето. Производ кој може да се користи за сите видови фиоки.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
6H1ORMV89Z

EAN /   код

EAN /   код
ANVJZVCGHP
170ДЕН

Опис на производот

ЗАШТИТНИК АГОЛЕН
• Заштитник кој е дизајниран да спречи децата да ги отвораат фиоките. Содржи самолеплива лента која го олеснува поставувањето. Производ кој може да се користи за сите видови фиоки.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
6H1ORMV89Z

EAN /   код

EAN /   код
ANVJZVCGHP
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.