Selected image for BABYJEM Заштитник Стопер За Врата

BABYJEM Заштитник Стопер За Врата

120ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

ЗАШТИТНИК СТОПЕР ЗА ВРАТА
• Родителите мора да ја обезбедат безбедноста и сигурноста на бебето во нивниот дом. Стоперот за врата е со сертифициран квалитет за производи за безбедност. Овие производи можат лесно да се користат во секој дом и воедно да се заштитат децата од несреќи во домаќинствата.
• Димензии на производот: 11x11cm.
• Димензии на пакувањето: 20x13cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.07 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 11x11c

Ананас ID

Шифра на производот
YK2ORSFB65

EAN /   код

EAN /   код
ANWCZVCX31
120ДЕН

Опис на производот

ЗАШТИТНИК СТОПЕР ЗА ВРАТА
• Родителите мора да ја обезбедат безбедноста и сигурноста на бебето во нивниот дом. Стоперот за врата е со сертифициран квалитет за производи за безбедност. Овие производи можат лесно да се користат во секој дом и воедно да се заштитат децата од несреќи во домаќинствата.
• Димензии на производот: 11x11cm.
• Димензии на пакувањето: 20x13cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.07 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 11x11c

Ананас ID

Шифра на производот
YK2ORSFB65

EAN /   код

EAN /   код
ANWCZVCX31
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.