0 thumbnail image for BALI BAZOO Играчка за количка куче pedro 81227
1 thumbnail image for BALI BAZOO Играчка за количка куче pedro 81227
Selected image for BALI BAZOO Играчка за количка куче pedro 81227
Selected image for BALI BAZOO Играчка за количка куче pedro 81227

BALI BAZOO Играчка за количка куче pedro 81227

ЕНЦИ МЕНЦИ
490ДЕН

Боја:Шарена

Опис на производот

Играчка за количка изработена од повеќе материјали, шушкави уши и глодалчина во разни бои.

Спецификации

Бренд
BALI BAZOO

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Унисекс
Возраст
0м+
Без БПА
ДА

Ананас ID

Шифра на производот
9W8DQTSHON

EAN /   код

EAN /   код
ANX97UPRGK
490ДЕН

Опис на производот

Играчка за количка изработена од повеќе материјали, шушкави уши и глодалчина во разни бои.

Спецификации

Бренд
BALI BAZOO

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Унисекс
Возраст
0м+
Без БПА
ДА

Ананас ID

Шифра на производот
9W8DQTSHON

EAN /   код

EAN /   код
ANX97UPRGK
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.