Slike BEKO Вградна плоча HILM64120S
Slike BEKO Вградна плоча HILM64120S

BEKO Вградна плоча HILM64120S

Нептун
16.999ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Mоќност на плинот: 2750 W
• Вкупна моќност: 2900 W
• Напон: 220 - 240 V
• Плински горилници: 2
• Интегрирано палење
• Емајлиран држач за сад за готвење
• Eлектрични грејни зони: 2
• Број на степени на готвење: 6
• Индикатор за преостаната топлина
• Сигурносен уред за плински горилници
• Автоматско исклучување на плинот
• Заштита од истекување на плин
• Странични контроли
• Димензии (ШxВxД): 60 x 4.6 x 53 cm

Спецификации

Бренд
Beko

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Тип на печка
Електрични
Тип на плоча за готвење
Комбинирани

Печка

Вкупна моќност на рерната
2900 W

Тежина

Ширина
600 mm
Длабочина
530 mm
Висина
46 mm
Тежина
7.4 kg
Длабочина со отворена врата
10 cm

Ананас ID

Шифра на производот
G0T05CM49S

EAN /   код

EAN /   код
8690842115158
16.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Mоќност на плинот: 2750 W
• Вкупна моќност: 2900 W
• Напон: 220 - 240 V
• Плински горилници: 2
• Интегрирано палење
• Емајлиран држач за сад за готвење
• Eлектрични грејни зони: 2
• Број на степени на готвење: 6
• Индикатор за преостаната топлина
• Сигурносен уред за плински горилници
• Автоматско исклучување на плинот
• Заштита од истекување на плин
• Странични контроли
• Димензии (ШxВxД): 60 x 4.6 x 53 cm

Спецификации

Бренд
Beko

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Тип на печка
Електрични
Тип на плоча за готвење
Комбинирани

Печка

Вкупна моќност на рерната
2900 W

Тежина

Ширина
600 mm
Длабочина
530 mm
Висина
46 mm
Тежина
7.4 kg
Длабочина со отворена врата
10 cm

Ананас ID

Шифра на производот
G0T05CM49S

EAN /   код

EAN /   код
8690842115158
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.