Slike BELCANDO Влажна храна за куче – Патка Finest Selection (кутија од 12), 125г.
Slike BELCANDO Влажна храна за куче – Патка Finest Selection (кутија од 12), 125г.
Slike BELCANDO Влажна храна за куче – Патка Finest Selection (кутија од 12), 125г.
Slike BELCANDO Влажна храна за куче – Патка Finest Selection (кутија од 12), 125г.
Slike BELCANDO Влажна храна за куче – Патка Finest Selection (кутија од 12), 125г.
Slike BELCANDO Влажна храна за куче – Патка Finest Selection (кутија од 12), 125г.
Slike BELCANDO Влажна храна за куче – Патка Finest Selection (кутија од 12), 125г.
Slike BELCANDO Влажна храна за куче – Патка Finest Selection (кутија од 12), 125г.

BELCANDO Влажна храна за куче – Патка Finest Selection (кутија од 12), 125г.

PET SHOP MONA
2.040ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Belcando Finest Selection – Супер премиум германска влажна храна за кучиња, патка 125г., (кутија од 12)
- збогатен со минерали и шафраново масло
- произведено од месо исклучиво од животни погодни за човечка исхрана
- без житарици, без соја
- Нема вештачки бои, ароми или конзерванси
- Со дополнително свежо месо
Произведено во Германија

Одлични рецепти во практични поединечни порции. Сочно месо засилено со фини состојки и нежно варено во кесички. Ладно цеденото масло од шафран обезбедува есенцијални полузаситени масни киселини. Извонредно вкусно и сварливо.

Спецификации

Бренд
Belcando

Ананас ID

Шифра на производот
O1RRJAM091

EAN /   код

EAN /   код
4002633100351
2.040ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Belcando Finest Selection – Супер премиум германска влажна храна за кучиња, патка 125г., (кутија од 12)
- збогатен со минерали и шафраново масло
- произведено од месо исклучиво од животни погодни за човечка исхрана
- без житарици, без соја
- Нема вештачки бои, ароми или конзерванси
- Со дополнително свежо месо
Произведено во Германија

Одлични рецепти во практични поединечни порции. Сочно месо засилено со фини состојки и нежно варено во кесички. Ладно цеденото масло од шафран обезбедува есенцијални полузаситени масни киселини. Извонредно вкусно и сварливо.

Спецификации

Бренд
Belcando

Ананас ID

Шифра на производот
O1RRJAM091

EAN /   код

EAN /   код
4002633100351
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.