Slike BELCANDO Влажна храна за кучиња Дивеч, 6x400г.
Slike BELCANDO Влажна храна за кучиња Дивеч, 6x400г.
Slike BELCANDO Влажна храна за кучиња Дивеч, 6x400г.
Ново
Slike BELCANDO Влажна храна за кучиња Дивеч, 6x400г.
Slike BELCANDO Влажна храна за кучиња Дивеч, 6x400г.
Slike BELCANDO Влажна храна за кучиња Дивеч, 6x400г.
Slike BELCANDO Влажна храна за кучиња Дивеч, 6x400г.
Slike BELCANDO Влажна храна за кучиња Дивеч, 6x400г.
Slike BELCANDO Влажна храна за кучиња Дивеч, 6x400г.
Ново
Slike BELCANDO Влажна храна за кучиња Дивеч, 6x400г.
Slike BELCANDO Влажна храна за кучиња Дивеч, 6x400г.
Slike BELCANDO Влажна храна за кучиња Дивеч, 6x400г.

BELCANDO Влажна храна за кучиња Дивеч, 6x400г.

PET SHOP MONA
1.440ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Срдечниот рецепт со дивеч, дива свиња и патка.
Сите состојки нежно се варат на пареа во конзервата, со што се гарантира дека хранливите материи и неодоливиот вкус на месото се зачувани во најдобар можен степен.

Специјален додаток: масло од шафран со природен витамин Е за кожа и сјајно крзно!
- 70% месо
- производи од месо исклучиво од животни погодни за човечка исхрана
- нема формула за жито
- извонреден вкус и дигестивна толеранција
НАПРАВЕНА БЕЗ вештачки бои, ароми и конзерванси, и протеин од соја
Произведенo во Германија
Пакување 6 x 400г.

Спецификации

Бренд
Belcando

Ананас ID

Шифра на производот
S5RRJ5AZ4F

EAN /   код

EAN /   код
4002633105998
1.440ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Срдечниот рецепт со дивеч, дива свиња и патка.
Сите состојки нежно се варат на пареа во конзервата, со што се гарантира дека хранливите материи и неодоливиот вкус на месото се зачувани во најдобар можен степен.

Специјален додаток: масло од шафран со природен витамин Е за кожа и сјајно крзно!
- 70% месо
- производи од месо исклучиво од животни погодни за човечка исхрана
- нема формула за жито
- извонреден вкус и дигестивна толеранција
НАПРАВЕНА БЕЗ вештачки бои, ароми и конзерванси, и протеин од соја
Произведенo во Германија
Пакување 6 x 400г.

Спецификации

Бренд
Belcando

Ананас ID

Шифра на производот
S5RRJ5AZ4F

EAN /   код

EAN /   код
4002633105998
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.