Slike BELUPO Belupo аломакс 50 мг/мл, 60 мл раствор
Slike BELUPO Belupo аломакс 50 мг/мл, 60 мл раствор

BELUPO Belupo аломакс 50 мг/мл, 60 мл раствор

Anni Farm
750ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Аломакс 50 мг/мл растворот спаѓа во групата на дерматолошки препарати за локална примена против губење на коса
Аломакс 50 мг/мл растворот се применува за лекување на андрогена ќелавост кај мажи помеѓу 18 и 65 години
Аломакс 50 мг/мл растворот ги шири крвните садови
Пакување: 60 мл

Спецификации

Бренд
BELUPO

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
389MUUNG4O

EAN /   код

EAN /   код
3850343044677
750ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Аломакс 50 мг/мл растворот спаѓа во групата на дерматолошки препарати за локална примена против губење на коса
Аломакс 50 мг/мл растворот се применува за лекување на андрогена ќелавост кај мажи помеѓу 18 и 65 години
Аломакс 50 мг/мл растворот ги шири крвните садови
Пакување: 60 мл

Спецификации

Бренд
BELUPO

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
389MUUNG4O

EAN /   код

EAN /   код
3850343044677
Понуди од други продавачи за истиот производ
BELUPO Belupo аломакс 50 мг/мл, 60 мл раствор
BELUPO Belupo аломакс 50 мг/мл, 60 мл раствор
735ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
BELUPO Belupo аломакс 50 мг/мл, 60 мл раствор
BELUPO Belupo аломакс 50 мг/мл, 60 мл раствор
735ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.