Slike BEOROL Пиштол за пур пена со тефлонска обвивка
Slike BEOROL Пиштол за пур пена со тефлонска обвивка
Slike BEOROL Пиштол за пур пена со тефлонска обвивка
Slike BEOROL Пиштол за пур пена со тефлонска обвивка
Slike BEOROL Пиштол за пур пена со тефлонска обвивка
Slike BEOROL Пиштол за пур пена со тефлонска обвивка
Slike BEOROL Пиштол за пур пена со тефлонска обвивка
Slike BEOROL Пиштол за пур пена со тефлонска обвивка
Slike BEOROL Пиштол за пур пена со тефлонска обвивка
Slike BEOROL Пиштол за пур пена со тефлонска обвивка
Slike BEOROL Пиштол за пур пена со тефлонска обвивка
Slike BEOROL Пиштол за пур пена со тефлонска обвивка

BEOROL Пиштол за пур пена со тефлонска обвивка

БЕОРОЛ МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ
2.351ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Пур пена пиштол со тефлонска обвивка. Пиштолот има цврста конструкција, изработен од висококвалитетни материјали како челик и тефлон, што го прави идеален алат кој не бара чистење бидејќи тефлонот го спречува лепењето на пур пената. Наменет е за професионални корисници како и за хобисти. Го користат бравари, фасадари, малтери, изолатори, керамичари, молери и молери, столари, ѕидари.

Спецификации

Бренд
Beorol

Технички детали

Тип на производ
Пиштол за пена
Други карактеристики
Materijali:Čelik i teflon;

Димензии на производот

Должина на производот (мм)
420 mm
Висина на производот (мм)
50 mm
Ширина на производот (мм)
210 mm
Тежина на производот (g)
403 g

Ананас ID

Шифра на производот
AF0DZUYUC4

EAN /   код

EAN /   код
8605043406417
2.351ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Пур пена пиштол со тефлонска обвивка. Пиштолот има цврста конструкција, изработен од висококвалитетни материјали како челик и тефлон, што го прави идеален алат кој не бара чистење бидејќи тефлонот го спречува лепењето на пур пената. Наменет е за професионални корисници како и за хобисти. Го користат бравари, фасадари, малтери, изолатори, керамичари, молери и молери, столари, ѕидари.

Спецификации

Бренд
Beorol

Технички детали

Тип на производ
Пиштол за пена
Други карактеристики
Materijali:Čelik i teflon;

Димензии на производот

Должина на производот (мм)
420 mm
Висина на производот (мм)
50 mm
Ширина на производот (мм)
210 mm
Тежина на производот (g)
403 g

Ананас ID

Шифра на производот
AF0DZUYUC4

EAN /   код

EAN /   код
8605043406417
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.