Slike Безжична машина за сечење DEWALT DCS690X2 FlexVolt, 60V 9Ah Жолта
Slike Безжична машина за сечење DEWALT DCS690X2 FlexVolt, 60V 9Ah Жолта
Slike Безжична машина за сечење DEWALT DCS690X2 FlexVolt, 60V 9Ah Жолта
Slike Безжична машина за сечење DEWALT DCS690X2 FlexVolt, 60V 9Ah Жолта
Slike Безжична машина за сечење DEWALT DCS690X2 FlexVolt, 60V 9Ah Жолта
Slike Безжична машина за сечење DEWALT DCS690X2 FlexVolt, 60V 9Ah Жолта
Slike Безжична машина за сечење DEWALT DCS690X2 FlexVolt, 60V 9Ah Жолта
Slike Безжична машина за сечење DEWALT DCS690X2 FlexVolt, 60V 9Ah Жолта
Slike Безжична машина за сечење DEWALT DCS690X2 FlexVolt, 60V 9Ah Жолта
Slike Безжична машина за сечење DEWALT DCS690X2 FlexVolt, 60V 9Ah Жолта
Slike Безжична машина за сечење DEWALT DCS690X2 FlexVolt, 60V 9Ah Жолта
Slike Безжична машина за сечење DEWALT DCS690X2 FlexVolt, 60V 9Ah Жолта
Slike Безжична машина за сечење DEWALT DCS690X2 FlexVolt, 60V 9Ah Жолта
Slike Безжична машина за сечење DEWALT DCS690X2 FlexVolt, 60V 9Ah Жолта
Slike Безжична машина за сечење DEWALT DCS690X2 FlexVolt, 60V 9Ah Жолта
Slike Безжична машина за сечење DEWALT DCS690X2 FlexVolt, 60V 9Ah Жолта

Безжична машина за сечење DEWALT DCS690X2 FlexVolt, 60V 9Ah Жолта

SBD
111.990 ДЕНЗаштеда 11.199 ДЕН
100.791ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Првата 54V безжична машина за сечење во светот DCS690 обезбедува неспоредливи перформанси за безжична струја. Благодарение на моторот без четки, нема проблеми со кабелот за влечење, гасовите од бензинот или одржувањето на моторот. Искусете ги безжичните перформанси. Мотор без четки за тешки апликации. Прилагодлив заштитен штитник во 5 позиции за подобра видливост на процесот на сечење. Довод на вода од 2 страни за подобрено сечење без прашина. Предната рачка може да се држи во 3 позиции за сигурно држење и во хоризонтална и во вертикална положба
Карактеристики:
• Напон: 60 V
• Капацитет на батеријата: 9 Ah
• Длабочина на сечење 82 mm
• Максимален дијаметар на дискот: 230 mm
• Брзина без оптоварување: 6500 вртежи во минута
• Длабочина на сечење: 82 mm
• Тежина: 6,7 kg

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Тип на производ
Безжичен пили
Боја на производот
Жолта
Тип на батерија
Литиум-јон
Стресот
60
Капацитет на батеријата
9 Ah

Ананас ID

Шифра на производот
69AO9YU3DV

EAN /   код

EAN /   код
5035048680865
111.990 ДЕНЗаштеда 11.199 ДЕН
100.791ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Првата 54V безжична машина за сечење во светот DCS690 обезбедува неспоредливи перформанси за безжична струја. Благодарение на моторот без четки, нема проблеми со кабелот за влечење, гасовите од бензинот или одржувањето на моторот. Искусете ги безжичните перформанси. Мотор без четки за тешки апликации. Прилагодлив заштитен штитник во 5 позиции за подобра видливост на процесот на сечење. Довод на вода од 2 страни за подобрено сечење без прашина. Предната рачка може да се држи во 3 позиции за сигурно држење и во хоризонтална и во вертикална положба
Карактеристики:
• Напон: 60 V
• Капацитет на батеријата: 9 Ah
• Длабочина на сечење 82 mm
• Максимален дијаметар на дискот: 230 mm
• Брзина без оптоварување: 6500 вртежи во минута
• Длабочина на сечење: 82 mm
• Тежина: 6,7 kg

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Тип на производ
Безжичен пили
Боја на производот
Жолта
Тип на батерија
Литиум-јон
Стресот
60
Капацитет на батеријата
9 Ah

Ананас ID

Шифра на производот
69AO9YU3DV

EAN /   код

EAN /   код
5035048680865
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.