Selected image for BIODERMA Шампон против првут Nod ds+ shampooing 125ml

BIODERMA Шампон против првут Nod ds+ shampooing 125ml

1.035ДЕН

Опис на производот

Интензивен шампон против првут.
Чисти и елиминира првут.
Смирува чешање.
Парфимиран.

Спецификации

Бренд
Bioderma

Тежина и димензии

Тежина
0.44 kg

Ананас ID

Шифра на производот
9388KSQOML

EAN /   код

EAN /   код
3401344957253
1.035ДЕН

Опис на производот

Интензивен шампон против првут.
Чисти и елиминира првут.
Смирува чешање.
Парфимиран.

Спецификации

Бренд
Bioderma

Тежина и димензии

Тежина
0.44 kg

Ананас ID

Шифра на производот
9388KSQOML

EAN /   код

EAN /   код
3401344957253
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.