0 thumbnail image for BLACK DECKER 12V Сет вибр. дупчалка/одвртувач   вибр. брусилка 1x1.5Ah USB
1 thumbnail image for BLACK DECKER 12V Сет вибр. дупчалка/одвртувач   вибр. брусилка 1x1.5Ah USB
2 thumbnail image for BLACK DECKER 12V Сет вибр. дупчалка/одвртувач   вибр. брусилка 1x1.5Ah USB
3 thumbnail image for BLACK DECKER 12V Сет вибр. дупчалка/одвртувач   вибр. брусилка 1x1.5Ah USB
4 thumbnail image for BLACK DECKER 12V Сет вибр. дупчалка/одвртувач   вибр. брусилка 1x1.5Ah USB
Selected image for BLACK DECKER 12V Сет вибр. дупчалка/одвртувач   вибр. брусилка 1x1.5Ah USB
Selected image for BLACK DECKER 12V Сет вибр. дупчалка/одвртувач   вибр. брусилка 1x1.5Ah USB
Selected image for BLACK DECKER 12V Сет вибр. дупчалка/одвртувач   вибр. брусилка 1x1.5Ah USB
Selected image for BLACK DECKER 12V Сет вибр. дупчалка/одвртувач   вибр. брусилка 1x1.5Ah USB
Selected image for BLACK DECKER 12V Сет вибр. дупчалка/одвртувач   вибр. брусилка 1x1.5Ah USB

BLACK DECKER 12V Сет вибр. дупчалка/одвртувач вибр. брусилка 1x1.5Ah USB

SBD
11.990 ДЕНЗаштеда 4.000 ДЕН
7.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Портокалова

Опис на производот

Карактеристики:
Сет вибрациона дупчалка/одвртувач и вибрациона брусилка со напон 12V. Доаѓаат во торба со 1x1.5Ah батерија и USB кабел за полнење.
Батериска вибрациона дупчалка/одвртувач која обезбедува голема моќност и брзина за дупчење во дрво и метал и ударна функција за дупчење во ѕид и бетон. Поседува двостепен менувач со 11 позиции на вртежен момент кој овозможува висока прецизност при работа и дупчење и навртување во многу различни материјали.Вибрациона брусилка идеална за брусење на агли и работни задачи во тесни простории. Компактна и лесна за маневрирање со зголемена удобност при употреба. Има приклучок за правосмукалка за извлекување на прав од работната површина. Ергономски дизајн кој овозможува повеќекратни позиции за држење на брусилката за лесно користење при разни работни задачи. Брза и едноставна промена на хартијата за брусење без користење на дополнителен алат и прекинувач кој овозможува континуирано работење без постојано притискање.
Дупчалката и брусилката се дел од новиот B&D USB систем чија батерија може да се користи како пренослив полнач за мобилни телефони и таблети.

Спецификации

Бренд
BLACK&DECKER

Тежина и димензии

Тежина
2.39 kg

Технички детали

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
5KXH2R5ZK4

EAN /   код

EAN /   код
5035048678862
11.990 ДЕНЗаштеда 4.000 ДЕН
7.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Карактеристики:
Сет вибрациона дупчалка/одвртувач и вибрациона брусилка со напон 12V. Доаѓаат во торба со 1x1.5Ah батерија и USB кабел за полнење.
Батериска вибрациона дупчалка/одвртувач која обезбедува голема моќност и брзина за дупчење во дрво и метал и ударна функција за дупчење во ѕид и бетон. Поседува двостепен менувач со 11 позиции на вртежен момент кој овозможува висока прецизност при работа и дупчење и навртување во многу различни материјали.Вибрациона брусилка идеална за брусење на агли и работни задачи во тесни простории. Компактна и лесна за маневрирање со зголемена удобност при употреба. Има приклучок за правосмукалка за извлекување на прав од работната површина. Ергономски дизајн кој овозможува повеќекратни позиции за држење на брусилката за лесно користење при разни работни задачи. Брза и едноставна промена на хартијата за брусење без користење на дополнителен алат и прекинувач кој овозможува континуирано работење без постојано притискање.
Дупчалката и брусилката се дел од новиот B&D USB систем чија батерија може да се користи како пренослив полнач за мобилни телефони и таблети.

Спецификации

Бренд
BLACK&DECKER

Тежина и димензии

Тежина
2.39 kg

Технички детали

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
5KXH2R5ZK4

EAN /   код

EAN /   код
5035048678862
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.