Selected image for BODY SCULPTURE Баланс табла

BODY SCULPTURE Баланс табла

D Sport
890 ДЕНЗаштеда 178 ДЕН
712ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Балансирање плоча

Спецификации

Бренд
Body Sculpture

Тежина и димензии

Тежина
2 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
FC9RV7TVLD

EAN /   код

EAN /   код
715280692783
890 ДЕНЗаштеда 178 ДЕН
712ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Балансирање плоча

Спецификации

Бренд
Body Sculpture

Тежина и димензии

Тежина
2 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
FC9RV7TVLD

EAN /   код

EAN /   код
715280692783
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.