Selected image for BODY SCULPTURE Капи Диск конусен сет 24/1 45916-24 портокал

BODY SCULPTURE Капи Диск конусен сет 24/1 45916-24 портокал

D Sport
1.399ДЕН

Боја:Портокалова

Опис на производот

• Капи за вежбање спортисти
• Сет од 24 капачиња
• Боја: портокалова
• Примена во различни спортови

Спецификации

Бренд
Body Sculpture

Тежина и димензии

Тежина
2 kg

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова
Големина
Unsz

Ананас ID

Шифра на производот
1YJMVG7ADV

EAN /   код

EAN /   код
5017422459168
1.399ДЕН

Опис на производот

• Капи за вежбање спортисти
• Сет од 24 капачиња
• Боја: портокалова
• Примена во различни спортови

Спецификации

Бренд
Body Sculpture

Тежина и димензии

Тежина
2 kg

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова
Големина
Unsz

Ананас ID

Шифра на производот
1YJMVG7ADV

EAN /   код

EAN /   код
5017422459168
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.